default logo

Holdkaptajner – Juniorer 2018

U8, 1 Pulje 2
Rikke Larsen
Tlf.: 41404884
Mail: Rikkelarsen71@hotmail.com
 

U8,2 Pulje 2
Carsten Kraghede
Tlf.: 
Mail: c.kraghede@me.com

U1o MK Pulje 1 - B-rækken
Morten Ungermann
Tlf.: 41434950
Mail: ungermann@privat.dk

U12,1 Pulje 3 - B-rækken
Claus Madsen
Tlf.: 51541703
Mail: claus.madsen@mail.dk

U12,2 Pulje 6 - B-rækken
Steen Wulff
Tlf.: 61275024
Mail: Swulff2@yahoo.com

U12,3 Pulje 1 - B-rækken
Martin Lavesen
Tlf.: 40180081
Mail: mla@lett.dk

Hvem spiller hvornår?

Du finder en komplet liste over hvilke hold der spiller hvornår og hvor her:

Vælg efter dato 
Vælg efter spillested

Brutto holdopstilling for juniorhold 2018

U14 A Piger,. Pulje 2
Hans-Jørgen Pagh
Tlf.: 21370131
Mail: hapagh@paghfam.dk

U14-1 Pulje 2 - B-rækken
Christian Clausen
Tlf.: 24817546
Mail: ccl@ bioneer.dk

U18 / Ungsenior, pulje 2
Lærke Samsøe Bloch
Tlf: 42403212
Mail: laerke.samsoe@gmail.com

U14,2 pulje 6 - B-rækken
Michael Holm
Tlf.: 61698366
Mail: holm.michael.thomas@gmail.com

U12-14, Pulje 3 - C-rækken
Henrik Sølbeck Nielsen
Tlf: 41271177
Mail: soelbeck.nielsen@gmail.com

U12-14, Pulje 4 - C-rækken
Holdet trukket
Tlf:
Mail: kommer

U16, Pulje 1 - B-rækken
Catharina Estes
Tlf.: 40895095
Mail: catharina@estes.dk

U16 Pulje 2 - A-rækken
Dorthe Rytter Feddersen
Tlf.: 26707794
Mail: dortherytterf@gmail.com